U P O Z O R N Ě N Í : Produkty ze složky Stroje a příslušenství PŘEDVÁDĚCÍ jsou umístěny v našem předváděcím centru a některé z nich již byly použity při předvedení nebo zkoušení zákazníky. Je u nich uvedena katalogová cena, v případě prodeje může být ale cena eventuálně snížena podle aktuálního stavu a opotřebení. V případě zájmu o některou z těchto položek nás tedy neváhejte kontaktovat s dotazem na aktuální stav a cenu.

Vrtací stojan BST 320

Kód: 961225
Neohodnoceno
Značka: MAFELL
14.619,22 Kč 12.082 Kč bez DPH
Na objednávku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maximální Ø vrtáku při 0° 130 mm
Upínací Ø vedení vrtáku 8 - 30 mm
Upínacího krku Ø 43 mm
Maximální délka vrtáku 320 mm
Maximální hloubka vrtání 160 mm

Hmotnost

4,5 kg

 

  • Přesná a sériová vrtání
  • Materiály např.: masivní dřevo, dřevotřísky
  • 80 mm vysoká vrtací vedení se šesti vertikálně umístěnými rolnami, které díky nastavitelnému mechanismu vrtáku přesně vedou dokonale vrták.
  • Pevnost v tahu lana polyetylénu může být individuálně přizpůsobena – například, redukce přítlaku při pravoúhlém vrtání. Po ukončení vrtání se stroj automaticky vrací do původní polohy.
  • S novým vrtacím stojanem umožnil MAFELL změnu vrtání masivního dřeva od základů, které poskytuje ve srovnání vrtání v stojanu s chytrým designem na základě odolného a lehkého hliníkového profilu ve sloupci.
  • Jednosloupové vedení nabízí rozhodující výhody: Lepší výhled na orýsování a špici vrtáku, volné místo výměně vrtáku, a zabraňuje vzpříčení vrtáku při vrtání.
  • Kromě toho ukazuje MAFELL řešení ukazuje kompetentnost řešení v detailu a praktičnosti: díky šesti rolnovému vedení umožňuje vrtací stojan vrtat otvory v dříve neznámé formy. A protože v MAFELL novém vrtacím stojanu byly použity nejkvalitnější materiály, vyniká stojan trvanlivostí typickou pro MAFELL.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Vrtání: